פריסייל ואפיון הנדסי

לפני שמקימים עסק יש עבודה רבה, זה מתחיל עם הרעיון שהוא הדבר החשוב ביותר. אחרי הרעיון צריך לגבש תוכנית עבודה יסודית מאוד כוללת הוצאות ראשוניות והוצאות חודשיות.

היום, ישנם הרבה פתרונות טכנולגיים החל ממצלמות אבטחה,מערכת אזעקה דרך פנקוד לדלת וכלה בכרטיס סים לראוטר הסלולרי של השער. בעל עסק עמל שעות על תכנון העבודה שלו ועל התוכנית העסקית, ופעמים מוצא את עצמו שוב ושוב בשאלת אדריכלות התקשורת. כשמגיעים לשלב פתרונות התקשורת המתקדמים, נכנסים למערבולת כזו שלא יודעים איך לצאת ממנה.

כל כך הרבה אפשריות וכל כך הרבה פתרונות, מי יעשה לנו סדר?
ספקיות התקשורת הגדולות ימכרו לכם אם אתם צרכים או לא, כל עוד הם במגע אתכם לעיתים תמצאו את עצמכם קונים,
מגוון מוצרים שאולי לא תשתמשו בהם אף פעם.

הסתבכתם? חכו זה רק ההתחלה, הדרך לא פשוטה עוד ועוד רדיפות וחיזורים של אנשי מכירות מהנה להנה על מנת לסגור עסקה.
החשיבות לכסף יורדת כאשר מדובר בחוסר תכנון אתם שקועים עמוק בבלאגן שדורש מכם לא רק כסף אלא גם משאבים רבים.

פריסייל ואפיון הנדסי

אדריכלות

חלק מהיופי זה לשרטט קווים מדוייקים לשים לב לפרטים הקטנים בתקשורת להסתכל לכל פינה ופינה ולתת דגשים. קוסמטיקה תקשורתית היא דבר מופלא חשוב גם לשים דגש על זה, איך יראו הדברים, ובאיזה אופן וסדר. לכן אנו מתחילים באדריכלות תקשורת שכוללת אפיון מסודר קריא וברור לכולם. האפיון מבוצע על ידי מהנדס חומרה /תוכנה שלנו ומוגש לכם בסופו המלצות.

שקיפות הוגנת

אנו ב-Kc group נלמד את העסק שלך ונגיש לך הצעת אפיון של הטובים ביותר לטובת הקמת מערך משוכלל טכנולוגי. אנו מבינים כי גם לכסף יש ערך בכל עסק ונדע להתאים את הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר ובעלות נמוכה. שמנו לעצמנו מטרה לנהוג בשקיפות מול לקוחותינו, בהכנת אפיון נדרש למלא בצורה מקצועית.

אנו כאן לבצע לתכנן ולהגיש לכם !!!!
בשקיפות, הוגנות ומחירים נוחים.

מרכזיה לעסק | אודות | צור קשר

אודות המחבר

חיים אדאוי