תשתיות נחושת וסיבים אופטיים

תשתית מחשוב בכבלי נחושת היא כלי חיונית כמעט בכל משרד או ארגון בימינו בשביל לבצע שליחות של הודעות למיניהן, מיילים, שימוש ברשתות החברתיות ועוד. כמו כן היא חיונית לגורמים וארגונים שאינם משתייכים למחשבים בצורה ישירה. היא משמשת גם לקבלת החלטיות חשובות ומשמעותיות, חישובים אסטרטגיים, ולכל דבר שמצריך ניהול יציב ומפוקח בעסק.

תשתית שתעבוד בצורה טובה ומהירה מצריכה מקום מרכזי אחד שאליו נאסף כל המידע, ההודעות וכל הנ"ל והוא ינתב אותם למקומות הנכונים לפי הצורך. זה יכול להיות מקום אחסון קטן כגון איזו מחשב בחדר וגם יכול היות בסיס נתונים ענק מרכזי וגדול, זאת בהתאם לתפקיד התשתית והרשת בארגון. המקום המרכזי שממנו הכל מפוקח ומנותב נקרא"data center".

סיבים אופטיים הם כלי שימושי כאשר יש לנו מקום עבודה או משרד שצורך העברת מידע רב ואנו רוצים שהוא והנתונים ינותבו בין המחשבים במהירות ע"י רשת האינטרנט.

תשתיות נחושת וסיבים אופטיים

אז מה זה בדיוק סיב אופטי?
סיב אופטי עשוי מחומר שכמעט ואינו נראה לעין בגלל צבעו השקוף, ועובד ע"י טכנולוגיה המעבירה אור בין שני קצוותיו. טכנולוגיה זו מאפשרת לקשר בין הגורמים השונים בצורה טכנית ובלעדיה כלל לא ניתן להתקין כל רשת באשר היא. הספק בעל התשתית מבצע שימוש בקישוריות האופטית כדי להעביר מידע רב בקצב מהיר ובצורה יעילה בין מבנים, חדרים ומשרדים באופן של פריסה תת קרקעית או פריסה הגלויה לעין.

אנו בקי סי גרופ מבטיחים לך מוצרי איכות טובים איכותיים ללא פשרות בכבילה ובתשתיות ובמחירים ללא תחרות.

אנו זמינים לסיור כבר היום, השאירו מספר ותחוברו עם מהנדס תשתיות שטח על מנת לתאם סיור ראשוני.

מרכזיה בענןמרכזיה וירטואליתמרכזיה לעסק | אודות | צור קשר

Call Now Buttonלייעוץ חינם לחצו דילוג לתוכן