פריוריטי מסחרית

עולם העסקים השתנה באופן מהותי החל משנות השמונים, עת החלו חברות לפתח תוכנות שונות לניהול העסק, ובפרט לניהול לקוחות וספקים, וכן תכונות לניהול החשבונות של העסק. כיום כל עסק, קטן כגדול, עובד עם תוכנות בסדרי גודל שונים בהתאם לסוג העסק ולגודל המחזור שלו.

מדובר בתוכנות כמוCRM ו-ERF לארגונים אשר נדרשים לעבוד עם כמות לקוחות וספקים גדולה. תוכנות אלו מאפשרות לספק לבעל העסק ולמחלקות השונות (הנהלת חשבונות, שירות לקוחות, הפצה, מחסן ועוד) את כל המידע שהם צריכים אודות מה שקורה בעסק, כשהמידע חשוף לכל המחלקות וקיים תיאום ביניהם. כך למשל, תוכנת כמו CRM מספקת מידע מלא אודות הלקוחות, יש כרטיס לקוח עם כל פרטי ההתקשרות עליו, הזמנות ישנות וחדשות, העדפות ועוד. מידע זה מאפשר לעסק לדעת מול מי עובד ומה ניתן למכור לו. באמצעות תוכנה כזו ניתן לבנות מאגר נתונים אשר יכול לשמש לשיווק ופרסום, בין היתר באמצעות בניית מועדון לקוחות. לעומת תוכנה CRM, שתוכנת כמו ERF מבוססת על מודולים לניהול העסק, ביניהם מודולים שקשורים למשאבי אנוש, שיווק, לוגיסטיקה, כספים ועוד. כל המודולים ביחד יוצרים מקשה אחת שמאפשרים ניהול עסק בצורה נכונה עם מידע משותף שפתוח בפני כל המחלקות השונות וכולם משתפים אותו ויכולים להשתמש בו.

דוגמא טובה למערכת שעובדת אצל עסקים רבים היא פריוריטי מסחרית, מדובר על תוכנה שכוללת מודולים של ניהול כספים, שיווק ומכירות, רכש וניהול מלאי, ניהול משרד ועוד. התוכנה מספקת דו”חות על כל אחד מהמודלים וכן על כולם ביחד, היא מאפשרת סנכרון למערכות דואר אלקטרוני, היא מסנכרנת בין המודולים השונים, ודרך התוכנה אפשר לקבל את כל המידע הנדרש על העסק. מי שמתבונן דרך פריוריטי מסחרית על העסק, יכול לקבל תמונת מצב לגבי מצבו מהיבטים שונים.

חשוב לומר, על מנת שהשימוש בתוכנה יהיה נכון ומדויק, יש לוודא שהעובדים והמנהלים מכניסים מידע אמין, מדויק ועדכני, רק כך התוכנה אכן תשקף את תמונת המצב הנכונה והעדכנית של העסק.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על מערכות מידע לעסקים ובפרט פתרון ענן לפריוריטי כפי שנהוג להשתמש כיום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנחנו בחברת KC גרופ, נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם מגוון רחב של אפשרויות לניהול העסק בצורה חכמה באמצעות תוכנות לניהול מידע מקיפות. אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר וניצור איתכם קשר בהקדם.

מרכזיה בענן |  אודות | צור קשר

אודות המחבר

חיים אדאוי