פריוריטי בענן

ההבדל בין עסק שעובד בצורה נכונה לבין עסק שעובד בצורה לא נכונה היא מאגר המידע שיש לעסק וכיצד הוא מנהל אותו. היעילות של העסק נובעת, בין היתר, מכמות המידע שהוא מצליח לאסוף עם הזמן וכיצד הוא מנהל אותו. מדובר על מידע פנים משרדי ועל מידע חיצוני. לצורך זה עסקים אשר מעוניינים לעבוד בצורה חכמה ולהתקדם, משתמשים בשירות פריוריטי תעשייתית או בסוג אחר של מערכת פריוריטי.

היתרון של שימוש במערכת פריוריטי תעשייתית או בתוכנה CRM ו ERF לעסקים הוא, שהן מאפשרות לאסוף מידע, לקטלג אותו בצורה נכונה, לסנכרן אותו עם המערכות השונות שפועלות בתוך העסק ולאפשר לכל המחלקות לשתף ולהשתמש בו. תוכנה כמו פריוריטי תעשייתית היא למעשה מערכת שמספקת מודולים שונים שמאפשרת לעסק לעבוד בצורה מסונכרנת בין כל המחלקות השונות. התוכנה כוללת מודולים של ניהול כספים, ניהול משרד, רכש, תשלומים, משכורות, ניהול מלאי, תכנון על פי צירי זמן, דוחות מנהלים, שיווק ומכירות, פרויקטים, אחזקה ועוד.

כלומר כל אחד מהאספקטים בהם משתמש כל עסק, קטן כגדול, באים לידי ביטוי בתוכנה, את המידע מכניסים עובדי ומנהלי המחלקות, והוא חשוף לעיניי כל האנשים שצריכים להיחשף אליו. כך כל אחד יודע בדיוק מה המצב, היכן הוא עומד, מה היעדים בהם הוא צריך לעמוד, ועוד. חשוב להבהיר, מערכת כמו פריוריטי תעשייתית, שומרת על שרשרות עבודה נכונות במקום העבודה, למשל בכל הקשור לשרשרת ניהול מלאי, אז המערכת מאפשרת לדעת איזה רכש נכנס, מתי, כמה ממנו הוזמן, איזה חלק ממנו קבוע ואיזה חלק ייחודי, וכן הלאה. זה מאפשר לקבל תמונת מצב מלאה של העסק.

מערכת פריוריטי תעשייתית משלימה לפעמים את התמונה שיוצרות תוכנה CRM ו-ERF לעסקים, בעוד האחרונות פועלות בעיקר בתחום של ניהול לקוחות וניהול משרד, הרי שפריוריטי מעניקה תמונת מצב הרבה יותר מלאה ונכונה, כך ניתן להשתמש במידע שהיא מספקת באופן הרבה יותר מלא ומדויק.

לשמחתם של בעלי עסקים כיום, ניתן להפעיל תוכנת פריוריטי בענן, ואז כל המידע נשמר ומגובה, כמו כן ניתן לבצע בו שימוש גם במחשבים מחוץ למשרד שמחוברים לשירות. על מנת ללמוד עוד מערכת פריוריטי ובפרט פריוריטי בענן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת KC גרופ תשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אנחנו נשמח לעזור לכם לבחור את המערכת שמתאימה לצרכי העסק שלכם.

מרכזיה בענן | מרכזיה וירטואלית | מרכזיה לעסק | אודות | צור קשר

אודות המחבר

חיים אדאוי