שליטה ובקרה

לא במקרה התקופה בה אנחנו חיים, נקראת עידן המידע הדיגיטלי. לא במקרה היום אנחנו חשופים ליותר מידע מאשר אי פעם. עצם העובדה שאנחנו יכולים לצבור מידע אודות כל נושא שהוא ובפרט כשמדובר במידע שמיועד לעסקים וחברות, יכול לעזור לנו בצורות שונות לניהול העסק, הן כלפי פנים והן כלפי חוץ. מצד שני, זה מאלץ אותנו להשתמש במערכות שונות שמאחסנות את המידע, מקטלגות ומתעדפות אותו בצורה נכונה.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא במערכת שליטה ובקרה למנהלים. כמעט כל מנהל עובד מול 3-4 גורמים במקביל. לקוחות, עובדים, ספקים וכן מול מחלקות אחרות בעסק. הוא צריך לדעת איזה מידע לצבור, וכיצד להשתמש בו בצורה נכונה. בשביל ליהנות בשליטה ובקרה, הוא צריך להשתמש במערכות שמאפשרות לו לצבור את המידע בצורה מקיפה ואז לנהל את השימוש בו. כך למשל, מערכת שליטה ובקרה למנהלים, עוזרת לכל מנהל לצבור מידע אודות העובדים (שעות עבודה, היעדרויות, חופשים וכדומה) וכן מידע אודות הלקוחות (כמה הם רכשו, מתי, מה היה הפידבק שלהם ועוד). כל מידע שכזה מאפשר למנהל לדעת מה מצב המחלקה, מי עושה עבודה טובה ומי לא.

מערכת שליטה ובקרה למנהלים

כמעט בכל ארגון או חברה אנחנו יכולים למצוא תוכנה CRM ו-ERP לעסקים. מדובר על תוכנות אשר מנהלות גם את מאגר הלקוחות של החברה וכן ניהול העסק בכלל. מערכת CRM אוספת את כל המידע אודות הלקוח ומאפשרת לדעת מה בדיוק הם אוהבים, כיצד מתבצעת התקשורת עימהם, מה הזמינו ומתי וכל דבר אחר שקשור לתחום של ניהול קשרי לקוחות. מערכת ERP לעומת זאת עוזרת בכל הקשור לניהול הארגון בכלל, החל מניהול משאבי אנוש, מלאי, תפעול, כספים ועוד. היתרון של מערכת זו שניתן לבנות בה מודולים שונים שמתאימים בדיוק לארגון.

שתי המערכות, ERP ו-CRM, מוטעמות באופן כזה, שהן מספקות תמונת מצב רוחבית על העסק, כשכולה מתבססת על שפה אחת משותפת, וכל העובדים יכולים להשתמש בהן בו זמנית. זה מאפשר מדידה אחידה של נתוני הארגון. זה מקל מאוד גם באיסוף הנתונים ובשם השימוש שלהם.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מערכת שליטה ובקרה למנהלים, וכן על תוכנה CRM ו-ERP, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. קי סי גרופ מזמינה אתכם ליהנות ממערכות ייחודיות ומובילות בתחום. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה.

מרכזיה בענן | מרכזיה וירטואלית | מרכזיה לעסק | אודות | צור קשר

אודות המחבר

חיים אדאוי