מערכת פריוריטי

מערכת פריוריטי היא אחת ממערכות ה-ERP הפופולאריות ביותר בעולם. חברות רבות משתמשות במערכת ניהול פריוריטי על מנת לנהל משרדים בסדרי גודל שונים ובתחומים מגוונים. במהלך השנים המערכת רכשה לעצמה קהל לקוחות נאמן בזכות המודולים השנים הכוללים בה.

מערכת פריוריטי היא מערכת אינטגרטיבית שמאפשרת ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לניהול משרד לרוחב, כלומר, שכל המידע אשר נכנס אל המערכת, נכנס בצורה דומה, המערכת מתנהלת בשפה אחידה ובו זמנים יכולים כל העובדים שמשתמשים במערכת, לראות את אותו מידע. אחד היתרונות של המערכת הוא שמתודולוגיית השימוש בה, מוטמעת באופן מסודר, כך שיש התאמה ומקסום של צרכי הלקוח.

בדרך כלל נהוג להתקין מערכת פריוריטי על פי מודולים שמתאימים לעסק, לשם כך נהוג לבצע אפיונים של העסק, מה בדיוק הוא צריך, במה הוא משתמש ובמה לא, לאחר מכן, מתבצעת התקנה של המערכת, ולסיום הדרכות של העובדים על המערכת. במידה ונכנסים מאפיינים חדשים או שיש צורך לבצע התאמות נוספות, הרי שהן מתבצעות תוך כדי עבודה.

מערכת ניהול פריוריטי, כאמור, מטרתה לעזור בניהול העסק. כאן הנקודה לציין, שבדרך כלל מדובר במערכת שמשרתת עסקים וחברות בסדר גודל בינוני וגדול, כלומר עסקים וחברות שיש להם מלאי גדול, קהל לקוחות רב, הם עובדים עם מחלקת הנהלת חשבונות שמתפקדת מול עשרות גורמים שונים ועוד. המערכת מאפשרת עבודה נכונה בכל תחום שקשור לעולמם של עסקים, החל מרכישה וניהול מלאי, שיווק ופרסום, שירות לקוחות, מכירות, הפצה, מחסן, וכמובן בכל הקשור למשאבי אנושי, לוגיסטיקה ועוד. מערכת מאפשרת לנהל את המשרד בצורה מקיפה, כך שכל המידע נמצא במקום אחד מסודר, מסונכרן, כשל העובדים מתבססים על אותו מאגר נתונים ומידע.

חשוב לומר, חלק מהטמעת המערכת בצורה נכונה והשימוש בה כנדרש, יש לוודא שהמידע אשר נכנס אליו הוא אמין ומעודכן. אם העובדים יכניסו מידע לא מדויק ולא מעודכן, אז כל העסק יעבוד על בסיס מידע זה, מה שיכול לגרום נזק מתמשך בכל השרשרת עליה מתבסס העסק. בסופו של דבר, תפקידן של מערכות פריוריטי הוא לאפשר לשרשרת הניהול של העסק לעבוד בצורה אופטימאלית.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מערכות ניהול פריוריטי, אתם מוזמנים לפנות אלינו, קי סי גרופ. אצלנו תוכלו למצוא מידע רחב ומגוון אודות מערכת ניהול פריוריטי מסוגים שונים. הצוותים שלנו ישמחו להסביר לכם על המערכות וכיצד הן יכולות לעזור לכם בניהול העסק.

מרכזיה בענן | מרכזיה וירטואלית | מרכזיה לעסק | אודות | צור קשר

אודות המחבר

חיים אדאוי