ניהול קשרי לקוחות

ארגונים בסדרי גודל שונים, לא משנה אם מדובר בארגונים גדולים או קטנים, צוברים באמתחתם מידע רב כיום, מידע זה משרת אותם בצורות שונות ועל מנת שיוכלו להשתמש במידע בצורה מקיפה וטובה, על אותם ארגונים לעבוד עם מערכות שונות, בעזרתם הם מקטלגים ומתעדפים את המידע שנצבר אצלם.

למשל, כמעט כל ארגון היום, דואג לעבוד עם מערכת ניהול קשרי לקוחות לארגונים בסדר גודל שלהם. מערכת זו, שמוכרת גם בתור מערכת CRM, אוספת את המידע אודות הלקוחות של החברה, כאלה אשר מגיעים אליה באופן ישיר או כאלה שמגיעים דרך אתר אינטרנט, עמוד נחיתה או עמוד פייסבוק, מידע זה כולל פרטי התקשרות מלאים, העדפות צרכניות, פרטים אודות קשר קודם עם הלקוח ועוד. כל אחד מהדברים הנ”ל משרת את הארגון כאשר הוא פונה אל הלקוח בפנייה חוזרת.

למשל, כאשר ארגון מתקשר אל לקוח מסוים, הוא יודע בדיוק מי זה אותו לקוח, מה העדפותיו, כיצד התנהל הקשר עם הלקוח קודם לכן ועוד. מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות, מאפשרת לכל עובד בארגון ובפרט עובדים שנמצאים בקשר ישיר עם לקוחות, לקבל את כל המידע אודותיהם. יש לומר, מערכות CRM ו-ERF, הן מערכות שמאפשרות גם לבצע התקשרות עם הלקוח וגם מאפשרות לפנות אליו עם שלל הצעות, כולל מכירות או הזמנה לרכישת שירותים ועוד. המערכות קולטות את הפניות של הלקוחות ומכאן זה תפקידו של העובד לבצע את המכירה.

מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות

מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות, זו מערכת שאוספת את כל המידע שמגיע לארגון ויוצרת סנכרון בין המחלקות השונות, באמצעות שימוש באותו מידע על אותה פלטפורמה. בימנו כשיש תחרות רבה על כיסו של הצרכן מצד אחד ומצד שני יש אפשרות להשתמש במערכות CRM ו-ERF לאיסוף נתונים אשר יכולים לעזור בשלבים שונים של המכירה, הרי שכל ארגון חייב להחזיק במערכות אלו על מנת להקל על עצמו, הן כשהוא פונה אל הלקוח והן כשהוא כבר חלק מהלקוחות הקבועים של הארגון.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, קי סי גרופ, בשביל לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בכל הקשור למערכות ניהול קשרי לקוחות לחברות. אצלנו תוכלו למצוא מגוון סוגים של מערכות שיכולות להתאים לארגונים בסדרי גודל שונים. באתר שלנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מידע אודות מערכות אלו, והצוותים שלנו ישמחו להסביר לכם על כל אחת מן המערכות.

מרכזיה בענן | מרכזיה וירטואלית | מרכזיה לעסק | אודות | צור קשר

אודות המחבר

חיים אדאוי