מערכות Priority

החלטתם להצטייד במערכת Priority ואינכם יודעים כיצד ובאיזו? זה הזמן לדעת כיצד רוכשים מערכת פריוריטי בצורה חכמה וכיצד אתם יכולים להשתמש בה לצרכים שלכם.

לפני שנסביר לכם כיצד בוחרים מבין מערכות PRIORITY את המערכת המועדפת עליכם, הנה הסבר קצר כיצד המערכת יכולה לשרת אותכם. כל עסק בינוני או גדול חייב להחזיק מערכת ניהול. מערכת שתאחד בין המחלקות השונות. מערכות Priority מאחדות בין המידע שמגיע למחלקת מכירות למידע שמגיע למחלקת משאבי אנוש, קשרי לקוחות, לוגיסטיקה, ניהול מחסן ועוד. המידע המקיף שנכנס למערכת עוזר לארגן את עבודת הארגון בצורה הרבה יותר מסודרת מאשר במצב רגיל, מאפשר לכל מי שנמצא בתוך ארגון, להתנהל בצורה חכמה ולקבל החלטות בצורה אפקטיבית יותר.

כיצד עליכם לבחור מערכת Priority בצורה חכמה?
ראשית, עליכם לבחון אילו מודולים קיימים במערכת וכיצד ניתן לאפיין אותם. כל עסק עובד על בסיס אפיונים אחרים, אפיונים אלו נקבעים על פי מה שהעסק זקוק לו, על פי התחום בו הוא מתעסק, קהל הלקוחות שלו, כמות המכירות, מפת ההפצה ועוד. אחרי שלוקחים את כל המידע הנ”ל, אפשר ליצור אפיונים מתאימים. לשם כך צריך לבדוק כיצד המערכת יכולה להתאפיין וליצור מודולים מתאימים.

שנית, יש לבחון כיצד מטעימים את המערכת בצורה חכמה. כל מערכת שהיא, לא משנה אם מדובר במערכת ניהול קשרי לקוחות לעסקים גדולים או קטנים, מערכות Priority או כל מערכת אחרת, צריכה להיות מוטמעת כך שהעובדים יהיו מסוגלים לעבוד עם המערכת בצורה טובה ומסודרת. לשם כך יש צורך להטמיע במקומות הנכונים על בסיס המודולים המתאימים.

שלוש, יש לבחון אילו הדרכות ותמיכה טכנית החברה מעניקה למערכות, תמיכה זו צריכה לכלול שדרוגים ועדכונים במידת הצורך, סנכרון עם מערכות חופפות וכן מערכות חיצוניות (למשל דואר אלקטרוני), תמיכה טכנית למקרה של תקלות ועוד. מאחר ומדובר במערכת שמנהלת את העסק ובלעדיו הוא לא יכול להתנהל בצורה טובה, הרי שהחברה אשר מספקת את המערכת, צריכה לעמוד לרשות החברה במשך כל שעות העבודה ומעבר לכך. אחרת אם המערכת תושבת, גם העסק יושבת.

אם אתם רוצים לקבל שירות חכם ויעיל של מערכות Priority, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בקי סי גרופ נשמח לעמוד לרשותכם. אצלנו תוכלו למצוא מערכת ניהול קשרי לקוחות לעסקים וכאמור גם מערכת Priority לעסקים בסדרי גודל שונים. כל מה שעליכם לעשות זה לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר, ונשמח לעמוד לרשותכם.

מרכזיה בענן | מרכזיה וירטואלית | מרכזיה לעסק | אודות | צור קשר

אודות המחבר

חיים אדאוי