בנייה וקידום אתרים

בניית אתרים לעסקים קטנים גדולים ובינוניים. אתר אינטרנט מגדיל את כמות הלקוחות שלך ומספק לך פלטפורמה לשמור איתם על קשר. היום בעידן האינטרנט, אתר הוא כרטיס הביקור שלך. לכן, אין זה מפתיע שהחשיבות של האתר לעסק הופכת להיות משמעותית מיום ליום.

אנו ב-k.c technology מבינים עסקים. לכן, אנחנו יודעים להציג אותך במודל עסקי שמשדר עוצמה וחוזק. קי סי טכנולוגיות נותנת פתרון כולל ומקיף לאתרי אינטרנט. אנו מעמידים לרשות הארגון המעוניין להקים ולתחזק אתר אינטרנט את העובדים המקצועיים והמיומנים של קי סי טכנולוגיות. צוות מקצועי ומיומן מלווה את הארגון לאורך כל הדרך החל מתכנון הרעיון והגדרת היעדים וכלה בניהול האתר, תחזוקתו השוטפת ואחסונו.

בנוסף קיים נושא אתרי האינטרנט. קי סי טכנולוגיות מתמחה במתן פתרונות פנים-ארגוניים לניהול הארגון. פתרונות אלו נעשים ע”י הקמת אתר אינטרנט – אתר פנימי המקשר את כל עובדי הארגון מאגרי מידע ותוכנות ניהול באינטרנט. קי סי טכנולוגיות מתמחה בבניית אתרים פעילים בשפות: DotNet, ASP, JavaScript.

הדפים באתרים אלו הנם דינמיים ומאפשרים לגולש להתקשר עם מסדי הנתונים בהם. בדרך זו, ניתן לבנות תוכנות שלמות מבוססות אינטרנט – ובכך לחסוך בעלויות: תחזוקת האתר מתבצעת מאתר החברה ונחסך הצורך בביצוע עדכונים ע”י הלקוח אנא צרו עמנו קשר ונשמח להגיע לפגישה.

מרכזיה בענן | מרכזיה וירטואלית | מרכזיה לעסק | אודות | צור קשר

אודות המחבר

חיים אדאוי