מרכזית תקשורת בענן

מרכזית תקשורת בענן

מרכזית תקשורת מאפשרת לעסק להתנהל בצורה טובה מול הלקוחות שלו. ההחלטה כיצד להתקין את המרכזית, באופן פיזי או בענן, תלויה בגורמים שונים ובנכונות של העסק לאמץ את הטכנולוגיה. מרכזיה בענן מתבצעת תחת הגנה מלאה ופיקוח כך שהעסק יכול לשחזר את המידע הנחוץ לו בכל רגע נחוץ, לשמור נתונים רבים ללא חשש ולהימנע ממרכזיה פיזית.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לטובת העסק

הטכנולוגיה אשר התפתחה בשנים האחרונות במהירות שיא מאפשרת לעסקים מכל סוג להתנהל כעסקים גדולים ולקבל שירותי תמיכת מחשוב לעסקים שעד לא מזמן היו שמורים רק לארגוני גדולים במיוחד.

כיום אין זה משנה אם מדובר בעסק בעל עובדים בודדים או מאות עובדים, התקשורת העסקית יכולה להתנהל דרך הענן כשכל המערכת מתוחזקת על ידי חברה מקצועית וביעילות מרבים. במסגרת המרכזית נהנה העסק מכל שירות שהוא יכול להזדקק לו, לרבות פקס, קווי טלפון יציבים, הוספת שלוחות בקלות ועל פי הצורך של העסק ניתן לבצע רישום והקלטת שיחות.


העסק שלך תלוי בתקשורת

היום כל עסק מבין כי לתקשורת ישנה חשיבות עליונה. הקשר בין הגורמים השונים בתוך הארגון ובניהם לבין הלקוחות, חייב לקבל התייחסות ולהתבצע בדרך הטובה ביותר. דרך מרכזית תקשורת בענן אפשר להוציא את המרב מהעסק ומהתקשורת. ההחלטה כיצד תתוקן המרכזית ואילו אופציות יהיו זמינות לעסק, תלויה בצרכים האישיים ואפשר לבצע התאמות לכל עסק ובקלות.


השימוש בענן לעומת מרכזית פיזית

ההבדל בין שימוש בענן לבין מרכזייה פיזית הוא המיקום של הציוד והאפשרויות העומדות לרשות העסק. שירותים בענן מתבצעים בעסקים רבים כאשר החברה המקצועית המתחזקת את המערכת דואגת לחיסיון מלא ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר. כל המידע אשר עובר במרכזית יהיה מגובה וזאת בהתאם לדרישות האישיות של המקום.

היום, גם עסקים קטנים ובינוניים מעדיפים לעבוד עם מרכזייה בענן ולא פיזית וזאת בשל היתרונות הרבים לעסק. היכולת לאחסן מידע רב ללא מגבלה, גיבוי מקצועי, אבטחת מידע וניהול של המרכזית מכל מקום, הופכים את העסק ליעיל יותר ולכן גם עסקים קטנים בוחרים במרכזית בענן ולא פיזית.


התאמה אישית של מרכזית תקשורת בענן

אף על פי שהמרכזית מתבססת על שירותי ענן, השירות אינו אחיד לכל עסק ואפשר לבצע התאמה ספציפית לדרישות שלך. כל עסק מגיע עם צרכים שונים והיתרון של הענן ושל הטכנולוגיה הוא היכולת לענות על הצרכים הספציפיים ולאפשר למרכזית לשרת את העסק. לכן, צוות מקצועי יבחן את הצורך שלך, יקשיב לבקשותייך ולבסוף יציע את הפתרון הנכון ביותר עבורך.


מרכזית עבור עסק קיים

גם עסקים קיימים עוברים לפתרונות מתקדמים וכל זאת בלי לוותר על הנוחות ועל מספרי הטלפון הנוכחיים. עסקים אשר רוצים לגדול ולפרוח, צריכים לאמץ את הטכנולוגיה החדשה, לבדוק כיצד מחשוב ענן יכול לעזור להם ולפנות לחברה מקצועית שתלווה אותם בדרך. גם עסקים אשר קיימים עשרות שנים יכולים לבחור להתקדם קדימה ולשפר את התקשורת מול הגורמים השונים בעסק ומולם לבין הגורמים החיצוניים השונים.


המכשור שהעסק צריך, גם במרכזית תקשורת בענן

אחד מהיתרונות של העסק המשתמש במרכזית המתבססת על תקשורת בענן הוא היכולת להימנע מציוד שבעבר היה יקר וחייב היה לשבת בתוך העסק. היום, כל הציוד נמצא במקום בו נמצא השרת, במקום מרוחק וזאת מלבד ציוד הקצה, כולל טלפונים ומכשיר פקס.


KC GRUP

חברת KC GRUP מתמחה בשיווק ומכירה של מרכזית תקשורת בענן, לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. בין אם כבר יש לך מרכזית בעסק שאינה נותנת לך את המענה המתאים ובין אם עוד אין לך מרכזית, זה הזמן לפנות אלינו ולבדוק כיצד נוכל לעמוד לרשותך.

Call Now Buttonלייעוץ חינם לחצו דילוג לתוכן