מרכזיות בענן

קבוצה אחת לכל העסקים הקטנים – חברת KC GRUP מרכזת אצלה את הפתרון האידיאלי לבעלי עסקים קטנים שזקוקים לשירותי מרכזיה. במקום להמשיך לשלם אלפי שקלים ולהתפשר, עסקים שעובדים עם KC GRUP מקבלים מרכזיות בענן בהתאמה אישית. שירות מרכזיות בענן מייצר עבור בעלי העסקים הקטנים יתרון ייחודי. הוא מאפשר להם להמשיך לשמור על קשר עם הלקוחות תוך כדי שהם חוסכים בהוצאות. כמו כן, מרכזיות בענן מתאפיינות בהמון תכונות ייחודיות.

איך עובדות מרכזיות בענן?

כל מרכזיה היא בעצם מערכת אלקטרונית שתפקידה לבצע קישור בין המנויים ולאפשר ניהול שיחות והעברת מסרים. מבחינת העסק הקטן, מרכזיה אחראית לא רק על זיהוי יוזם השיחה ואיתור יעד השיחה אלא גם על קישור בין היוזם אל היעד – שירות הלקוחות של העסק. עם זאת, מרכזיות בענן מבוססות על טכנולוגיה של מחשוב ענן. המשמעות היא שהנתונים עוברים ומאוחסנים באינטרנט וזה גורר המון יתרונות.

מרכזיות בענן

היתרונות והתכונות של מרכזיות בענן

בעלי עסקים קטנים שמתלבטים בין האופציות שעל הפרק צריכים להביא בחשבון את היתרונות הללו של מרכזיות בענן:

א. אין צורך בתשתיות – בעלי עסקים קטנים לא צריכים לדאוג לתשתיות לפני שהם מטמיעים מרכזיות בענן. מלבד תשתית אינטרנט בסיסית שיש מטבע הדברים בכל עסק, אין צורך בהקמת רשת טלפוניה או בהוצאות גבוהות.

ב. חיבור מכל מקום – בעל עסק קטן חייב להיות נייד וגמיש. בין היתר הוא צריך גישה למרכזיה מכל מקום ובכל זמן, לכן הפתרון האידיאלי עבורו הן מרכזיות בענן. ניתן להתחבר למרכזיה דרך כל מקום בעולם ואין תלות בחיבור פיזי.

ג. מקום אחסון ואפשרויות הרחבה – האחסון של הנתונים מתבצע על גבי מחשוב ענן. בעלי עסקים קטנים מקבלים מלכתחילה הרבה שטח אחסון בתוך מרכזיות בענן, אך לאחר מכן הם יכולים להחליט האם להרחיב אותו. כך למעשה גדל מקום האחסון יחד עם העסק.

מענה מהיר ללקוחות

בעלי עסקים קטנים לא יכולים להרשות לעצמם לא להיות זמינים עבור הלקוחות. עליהם להשקיע בשמירה על קשר עם הלקוחות ובהפיכת לקוחות חד פעמיים ללקוחות קבועים. במקביל, עליהם להפעיל מוקד שירות לקוחות שיקבל פניות ויגדיל את המכירות. את כל זה ועוד משיגים באמצעות מרכזיות בענן נוחות לתפעול.

הפעלת מרכזיות ללא ידע טכני

המחסום העיקרי שעומד בין בעלי עסקים קטנים והפעלת מרכזיות בענן היה בעבר ידע טכני מוגבל. כיום המצב שונה וגם בעלי עסקים ללא שום סוג של ניסיון וידע במחשבים יכולים ליהנות מהיתרונות של מרכזיות בענן. כמו כן, התקנת המרכזיות מתבצעת תוך התאמה לצרכי העסק ורק לאחר הדרכה מקיפה על הפונקציות הקיימות בה.

החברה שתוביל אותך להצלחה

חברת KC GRUP תשמח לעמוד לרשותך ולשדרג את העסק הקטן שלך. לנו יש מרכזיות בענן בדיוק לצרכים שלך אז הגיע הזמן להשאיר פרטים באתר ונתאם מולך פגישת היכרות בחינם!

Call Now Buttonלייעוץ חינם לחצו דילוג לתוכן