צור קשר
לפרטים נוספים חייגן
072-33-80-373
או מלאו פרטיכם:
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות  
 
מערכת שליטה ובקרה למנהלים  
 
מה זה Help Desk?  
 
טלפון לעסקים  
 
מנהל רשת  
 
מערכות CRM  
 
ניהול לקוחות  
 
תמיכת מחשוב  
 
תקשורת מחשבים  
 
פריוריטי מסחרית  
 
פריוריטי בענן  
 
מערכות פריוריטי  
 
מערכת ניהול פריוריטי  
 
מערכות Priority  

    שירות תמיכה ברשת

מהפך החל בעת האחרונה, בשימוש ובניצול יתרונות המחשב בחיינו. אם בעבר לרוב הדברים היו מודפסים על דפי נייר מתויקים בקלסרים עבים והמחשבים תפסו מקום רב על השולחן (כמו גם כל החוטים שלהם ושל החלקים הנוספים אליהם), הרי שהיום המחשבים קטנים יותר, "חכמים" יותר ובעלי יתרונות רבים שהפכו אותם לכלי מרכזי ושימושי כמעט לכל דבר. אולם, עם כל התפתחות טכנולוגית נוצרים גם באגים והזדמנויות רבות בהם עלול לקרוס המחשב. קריסת המחשב גורמת הרבה פעמים לאיבוד של קבצים רבים ותוכנות, מצבים בלתי הפיכים של וירוסים שחדרו ועוד..

שירות תחזוקה של רשת המחשבים, שרתים, נתבים וכל חומרה אחרת בארגון, שליטה מרחוק ובמידת הצורך גם הגעה לבית העסק בכל מקום בארץ.
שרותי IT יבטיחו עבודה מהירה נוחה ומאובטחת לכלל משתמשי המחשוב בארגון. כל ארגון, קטן כגדול ובכל תחומי הפעילות, משתמש בשירותים בסיסיים ומתקדמים של מערכות מידע. על מנת להבטיח שמשתמשי מערכת המחשוב יוכלו להפעיל אותה בצורה מהירה, נוחה, מאובטחת ומיטבית יש לתכנן לנהל ולתחזק את מערכת המחשוב.

אנו מספקים שירות תמיכה גם לשרתים וחומרות אחרות. אנו מבטיחים זמינות sla של מענה לתמיכה וזמינות שטח.

אנא צרו איתנו קשר נשמח להגיע לפגישה
 
K C גרופ - תמיכת מחשוב ותקשורת קווית| 072-33-80-373 | support@kc-tec.co
סניף דרום: קרית גת לכיש 33  | סניף מרכז: ביאליק 77 רמת גן  | סניף צפון: כפר הים 1 חדרה
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות    מערכת שליטה ובקרה למנהלים    מה זה Help Desk?    טלפון לעסקים    מנהל רשת    מערכות CRM    ניהול לקוחות    תמיכת מחשוב    תקשורת מחשבים    פריוריטי מסחרית    פריוריטי בענן    מערכות פריוריטי    מערכת ניהול פריוריטי    מערכות Priority