צור קשר
לפרטים נוספים חייגן
072-33-80-373
או מלאו פרטיכם:
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות  
 
מערכת שליטה ובקרה למנהלים  
 
מה זה Help Desk?  
 
טלפון לעסקים  
 
מנהל רשת  
 
מערכות CRM  
 
ניהול לקוחות  
 
תמיכת מחשוב  
 
תקשורת מחשבים  
 
פריוריטי מסחרית  
 
פריוריטי בענן  
 
מערכות פריוריטי  
 
מערכת ניהול פריוריטי  
 
מערכות Priority  

    מרכזיות

איך בוחרים את המרכזייה הנכונה ביותר עבור העסק שלכם? מה חשוב לדעת על מרכזיה כזו או אחרת? מי יתקין עבורכם את המרכזייה? איזה סוג של שירות יש לקבל עבור אותה המרכזייה? למה דווקא קי סי גרופ

המודרניזציה הביאה איתה הרבה מאוד שינויים במאה האחרונה. לכל הדעות השינוי הגדול והמשמעותי ביותר הוא כאמור השינוי של רשתות התקשורת השונות המבוססות על טכנולוגיות מסוגים שונים ואשר מאפשרות שירותים מעולים ונוחים במיוחד לכל בעל עסק או חברה, גדולה או קטנה. לא ניתן כיום לקיים עסק או ארגון ללא מערך תקשורתי מעולה אשר יאפשר קשר רציף עם כל הגורמים הנוגעים בדבר. הדרך הטובה ביותר ליהנות את המערך התקשורתי שלכם הוא על ידי קבלת ההכוונה והייעוץ של חברת קי סי גרופ.

מרכזיות עבור עסק הן כאמור מרכיב חשוב ביותר. מרכזייה איכותית תאפשר מערכת תקשורתית יעילה בין כל הגורמים אשר קיימים בתוך המבנה וכמו כן אל מול כל הגורמים החיצוניים הכולל בין היתר את הקשר עם הלקוחות, הספקים, נותני השירות, המערך הניהולי ועוד.

חברת קי סי גרופ מספקת ללקוחותיה מרכזיות במיוצרות אצל טובי היצרנים העולם וכאלו הנחשבות למובילות ביותר. כמו כן חברת קי סי גרופ אינה מוותרת על טיב השירות, אחריות מלאה על פי ההסכם וכמו כן הספקת שירות תיקונים ואחזקה לאותן מרכזיות על פי מה שנקבע מבעוד מועד.

מחפשים מרכזיה IP? חפשו אצל הטובים ביותר!
אין ספק כי על מנת לזכות בשירות אישי ומקצועי ביותר של התקנת מרכזיה IP, חשוב מאוד לקבל את חוות דעתם של אלו שכבר הצליחו בגדול. חברת קי סי גרופ גאה בשירותים הרבים והאיכותיים המוענקים ללקוחות המגיעים מכל קצות הארץ. כמו כן חברת קי סי גרופ מעסיקה את טובי המומחים, כל אחד בתחומו, ומעניקה שירות אמין ואדיב לשביעות רצון מלאה של לקוחותיה.

התקנת מרכזית טלפונים? לא רק!
מגוון עשיר ומרשים ביותר של שירותים הכולל בין השאר התקנת מרכזית טלפונים ואחזקתה, ניהול רשתות, בניית אתרים וקידומם, שירותי אבטחה ומצלמות במעגל סגור. עמידה בלוחות הזמנים ומחירים מעולים. 

מומזנים לקרוא בנוסף:
ניהול לקוחות
 
K C גרופ - תמיכת מחשוב ותקשורת קווית| 072-33-80-373 | support@kc-tec.co
סניף דרום: קרית גת לכיש 33  | סניף מרכז: ביאליק 77 רמת גן  | סניף צפון: כפר הים 1 חדרה
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות    מערכת שליטה ובקרה למנהלים    מה זה Help Desk?    טלפון לעסקים    מנהל רשת    מערכות CRM    ניהול לקוחות    תמיכת מחשוב    תקשורת מחשבים    פריוריטי מסחרית    פריוריטי בענן    מערכות פריוריטי    מערכת ניהול פריוריטי    מערכות Priority