צור קשר
לפרטים נוספים חייגן
072-33-80-373
או מלאו פרטיכם:
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות  
 
מערכת שליטה ובקרה למנהלים  
 
מה זה Help Desk?  
 
טלפון לעסקים  
 
מנהל רשת  
 
מערכות CRM  
 
ניהול לקוחות  
 
תמיכת מחשוב  
 
תקשורת מחשבים  
 
פריוריטי מסחרית  
 
פריוריטי בענן  
 
מערכות פריוריטי  
 
מערכת ניהול פריוריטי  
 
מערכות Priority  

    מרכזיות לעסקים

אין ספק כי על מנת להצליח בעסקים וכמו כן לשמר את העסק המצליח שלכם כמו שצריך חשוב מאוד כי יהיו בו כל המרכיבים והאמצעים להצלחה. מרכזיות לעסקים הוא הכרח בכל ארגון ובכל עסק אשר מכבד את עצמו. היכולות הטכנולוגיות של חברת קי סי טכנולוגיות מאפשרות כיום לבעלי עסקים רבים ליהנות ממגוון מרשים של שירותים אשר הופך את תפעול העסק שלכם להרבה יותר קל ונוח. שירותי המרכזיות נכונות כאמור לפעילות פנים ארגונית, בין החדרים השונים וכמו כן עבור תקשורת חוץ ארגונים עם גורמים חיצוניים. 

מה היא המשמעות והחשיבות של מרכזיות לעסקים? איך בוחרים את מערך המרכזיות המתאים עבור הארגון שלכם? איך מתחזקים כראוי את המרכזייה שלכם? מה חשוב לדעת על חברת התקשורת קי סי גרופ?

חשוב מאוד לדעת להתאים את אותן מרכזיות לעסקים בהתאם לגודל העסק שלכם ולצרכיו. לא פעם מוצאים את עצמם בעלי עסקים רבים רוכשים מוצר אשר אינו עונה על הדרישות של העסק. כמו כן חברת קי סי גרופ תמצא עבורכם את המרכזיות אשר יהיו האטרקטיביות ביותר הן מבחינת היכולות הטכניות והן מבחינת המחיר.

חברת קי סי גרופ מעניקה כאמור שירותי תחזוקה של אותן מרכזיות תקשורת וכל מענה אחר הנדרש על מנת שהעסק ימשיך לתפקד כראוי וללא תקלות. כמו כן שירות של תיקונים מרחוק, חלפים איכותיים, ושירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.
 
טלפון מרכזיה? למה דווקא חברת קי סי גרופ!
לקוחות מרוצים לעולם אינם טועים. עם השנים נוספו עוד ועוד חברות וארגונים למאגר הלקוחות הקבועים של חברת קי סי גרופ. התקנת טלפון מרכזיה וכמו כן כל שאר השירותים נעשים מתוך החזון להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחות החברה. ייעוץ והכוונה וכמו כן ההדרכה וההתקנה עבור הלקוחות נעשות על ידי טובי אנשי המקצוע.

מרכזייה טלפונית? חברת קי סי גרופ לשירותכם!
עם השנים נוספו עוד שירותים למכלול שירותי החברה. בין היתר ניתן לרכוש שירותי בניית אתרים וקידומם, שירותי התקנת מרכזייה טלפונית, שירותי ניהול פרויקטים, ייעוץ תקשורת לעסקים, שירותי מחשוב לעסקים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרכזיות
 
K C גרופ - תמיכת מחשוב ותקשורת קווית| 072-33-80-373 | support@kc-tec.co
סניף דרום: קרית גת לכיש 33  | סניף מרכז: ביאליק 77 רמת גן  | סניף צפון: כפר הים 1 חדרה
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות    מערכת שליטה ובקרה למנהלים    מה זה Help Desk?    טלפון לעסקים    מנהל רשת    מערכות CRM    ניהול לקוחות    תמיכת מחשוב    תקשורת מחשבים    פריוריטי מסחרית    פריוריטי בענן    מערכות פריוריטי    מערכת ניהול פריוריטי    מערכות Priority