צור קשר
לפרטים נוספים חייגן
072-33-80-373
או מלאו פרטיכם:
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות  
 
מערכת שליטה ובקרה למנהלים  
 
מה זה Help Desk?  
 
טלפון לעסקים  
 
מנהל רשת  
 
מערכות CRM  
 
ניהול לקוחות  
 
תמיכת מחשוב  
 
תקשורת מחשבים  
 
פריוריטי מסחרית  
 
פריוריטי בענן  
 
מערכות פריוריטי  
 
מערכת ניהול פריוריטי  
 
מערכות Priority  

    מרכזיה בענן

בשנים האחרונות יותר ויותר תוכנות ומערכות משרדיות וביתיות אשר פועלות דרך או באמצעות המחשב עברו להשתמש בשירותי ענן. כך גם מרכזיה טלפונית למשרד וכן מרכזיה טלפונית ביתית.

הרעיון של תוכנות או מערכות שעובדות דרך ענן הוא, שכל המידע אשר נכנס לתוכנה או למערכת ונשמר בה, לא נשמר על המחשב עצמו אלא נשמר בשרת ענן של החברה אשר מספקת את המוצר ואליה מתחבר הלקוח. כך בכל עת הוא יכול לשלוף את המידע ולהשתמש בו. כמו כן שירות ענן מאפשר לגבות את המידע למקרה שיהיה צורך בו בעתיד.

שירותי ענן מוכרים לנו בעיקר בכל הקשור לשמירת קבצים ומסמכים שונים, הן כאלה אשר שייכים לעסק והן כאלה אשר שייכים לחיינו הפרטיים, במהלך הזמן נוספו לשירותי הענן גם אופציות נוספות, למשל התקנה של תוכנות שונות וכן אפשרות להפעיל מערכות כגון מרכזיה בענן. מלבד היתרון של תיעוד המידע והגיבוי שלו, הרי שמרכזיה טלפונית אשר עובדת בענן, מאפשרת לנו להשתמש בה גם כשאנחנו לא במשרד, אנחנו יכולים לשלוף את המידע מכל מחשב ולנהל אותה מכל מקום. אנחנו לא צריכים את המרכזיה פיזית בשביל להשתמש בה. יתרה מזו, אנחנו יכולים להיות בטוחים, כל עוד השרת של העסק פעיל בצורה טובה, הרי שהמידע שלנו מגובה. מאחר ושרתים של חברות מקבלים גיבוי מחברת האחסון, הרי שאנחנו יכולים להיות רגועים ששום דבר לא יכול לקרות למידע.

נקודה נוספת שיש לציין, שאותם שרתים מאובטחים היטב ולכן גם המידע שנמצא במרכזיה בענן הוא מאובטח ואיש מלבדנו לא יכול להיכנס אליו. זו הסיבה שכיום יותר ויותר חברות מציעות שירותים בענן ובפרט שיעורי מרכזיה בענן. עבור בעלי עסקים מדובר בשירות הרבה יותר נוח ופשוט מאשר שירותי מרכזיה אחרים, מה עוד ששירות זה מכיל הרבה יותר יכולות ופרטים, בין היתר של ניהול שיחות, אופציה לביצוע מגוון שיחות במקביל, סנכרון עם האינטרנט ועוד מגוון אופציות, אשר עצם העובדה שהשירות מתבצע בענן מאפשר זאת.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מרכזיה בענן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להסביר ולהציג בפניכם את המערכות שלנו. חברת KC גרופ מתמחה בשירותי ענן מסוגים שונים. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך האתר ובטלפון. הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל עת לכל שאלה ועניין. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פריוריטי בענן
 
K C גרופ - תמיכת מחשוב ותקשורת קווית| 072-33-80-373 | support@kc-tec.co
סניף דרום: קרית גת לכיש 33  | סניף מרכז: ביאליק 77 רמת גן  | סניף צפון: כפר הים 1 חדרה
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות    מערכת שליטה ובקרה למנהלים    מה זה Help Desk?    טלפון לעסקים    מנהל רשת    מערכות CRM    ניהול לקוחות    תמיכת מחשוב    תקשורת מחשבים    פריוריטי מסחרית    פריוריטי בענן    מערכות פריוריטי    מערכת ניהול פריוריטי    מערכות Priority