צור קשר
לפרטים נוספים חייגן
072-33-80-373
או מלאו פרטיכם:
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות  
 
מערכת שליטה ובקרה למנהלים  
 
מה זה Help Desk?  
 
טלפון לעסקים  
 
מנהל רשת  
 
מערכות CRM  
 
ניהול לקוחות  
 
תמיכת מחשוב  
 
תקשורת מחשבים  
 
פריוריטי מסחרית  
 
פריוריטי בענן  
 
מערכות פריוריטי  
 
מערכת ניהול פריוריטי  
 
מערכות Priority  

    מה זה Help Desk?

מה היא המשמעות של תמיכה נכונה ומקצועית במערכת המחשוב של העסק שלכם? אין ניתן למנוע תקלות במערכת המחשבים? איך בוחרים את חברת המחשוב הטובה ביותר עבורכם? מה היא הייחודיות של קי סי גרופ?

רבים מבעלי העסקים שואלים את עצמם מה זה Help desk? למה אני צריך את זה, מה זה יתרום לי, אולם עבור אלו אשר הצליחו למנוע את התקלה הראשונה או שקיבלו את המענה הנדרש בזמן ובמקום הנכון, חשים מיד במשמעות האמתית. כיום, עבור כל עסק או ארגון כזה או אחר, מערכת המחשבים שלו היא לב ליבו של העסק. אם בעבר הלא כל כך רחוק היה נהוג לשמור מסמכים סודיים או את התוכניות העתידיות של העסק בארונות, כתובים על מחברות או דפים, אזי כיום כל אלו פינו את מקומם למערכות מחשבים מתקדמות ביותר.

מה זה Help desk? אומר לבעל העסק?
זה אומר שקט נפשי בעיקר. חברת קי סי טכנולוגיות מציעה את שירותיה לכל בעלי העסקים, מכל התחומים אשר יש ברשותם רשתות ומערכות תקשורת ומחשבים מתקדמות על מנת להעניק את התמיכה הנדרשת ולהבטיח כי הכל ימשיך להתנהל כשורה. מה זה Help desk אם לא אבטחת כל המידע הקיים במערכת המחשבים של החברה או הארגון. חברת קי סי גרופ תדע להפעיל את מנגנוניה לטובת מתן מענה מהיר ויעיל, בין אם זה מרחוק או תוך הגעה עד לבית העסק.

שירותי תמיכת מחשוב? על מי כדאי לסמוך?
עסקים עשויים לקרוס, מידע רב יכול להגיע לידיים זרות וכמו כן הנזק עשוי להימדד בסכומי עתק. על כן אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר לטובת שרותי תמיכת מחשוב. לחברת קי סי טכנולוגיות יש את כל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר על מנת להעניק שירותי תמיכת מחשוב ואת כל הפתרונות היצירתיים ביותר בכל זמן נתון.

מנהל רשת מחשוב? אילו שירותים ניתן לרכוש בחברת קי סי טכנולוגיות?
שלל שירותים וכולם תחת קורת גג אחת. שירותי החברה כוללים כאמור שירותי מנהל רשת מחשוב, שירות בניית אתרים וקידומם, שירותי התקנת מערכות אבטחה ומצלמות במעגל סגור וכו'.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טלפון לעסקים
 
K C גרופ - תמיכת מחשוב ותקשורת קווית| 072-33-80-373 | support@kc-tec.co
סניף דרום: קרית גת לכיש 33  | סניף מרכז: ביאליק 77 רמת גן  | סניף צפון: כפר הים 1 חדרה
 
מערכת ניהול קשרי לקוחות לחברות    מערכת שליטה ובקרה למנהלים    מה זה Help Desk?    טלפון לעסקים    מנהל רשת    מערכות CRM    ניהול לקוחות    תמיכת מחשוב    תקשורת מחשבים    פריוריטי מסחרית    פריוריטי בענן    מערכות פריוריטי    מערכת ניהול פריוריטי    מערכות Priority